Hakkımızda

OLCAY BOYA KİMYA &PLASTİK VE METAL İŞLEME SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2008 yılında OLCAY BOYA KİMYA &PLASTİK VE METAL İŞLEME SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. 2013 yılının ilk çeyreğinde ise artan iş faaliyetlerini toplam 750 m3 lik kapalı alanı olan 240 m2 si idari binadan oluşan iş yerinde kendi alanında uzmanlaşmış personelleriyle devam ettirmektedir.

Firmamız Kanat Boyacılık Sanayi A.Ş. ve Setaş Kimya Sanayi A.Ş.’nin Akdeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu Bölgeleri bayisidir.

Non-Stick kaplama ve tencere yüzeyi dekoratif boyalarında Kanat Boyacılık A.Ş. nin THERNA markası ile devamlılığını sürdürmektedir.

Disiplinli, özverili ve dürüst çalışma ilkelerimizle sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız. Karşılaştığımız engelleri kolaylıkla aşabilecek olgunluk ve büyüklüğe ulaşmış olmanın verdiği güç ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

MISYONUMUZ;Non-Stick kaplama boyaları, tencere yüzeyi dekoratif kaplama boyaları, bakalit grubu boyaları, genel sanayi ve koruyucu kaplama boyaları ile elektrostatik toz boyaları sektöründe yüksek kaliteli ürün tanıtım ve satış hizmetleri sağlamakla birlikte en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

VIZYONUMUZ; boya alanlarımızda deneyime, bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

SAYGILARIMIZLA

OLCAY BOYA KİMYA PLASTİK METAL İŞL. SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.